DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nabi MORÇİÇEK
Nabi MORÇİÇEK
Giriş Tarihi : 06-03-2021 22:53
Güncelleme : 06-03-2021 23:07

Şimdi Tam Zamanı

Değişen çağ ile birlikte farkında olmanın en büyük hazine olduğunu bilsek birbirimizi samimiyetle farkedebilsek ne güzel olurdu değil mi?

Ahh nerede o eski günler? demek yerine eski günlerin bizlerde bıraktığı nezaketi, paylaşmayı bu yeni çağa taşıyabilsek, daha anlayışlı daha refah oluruz diye düşünüyorum.

Çocuklarımıza bireyselliği aşılarken belki de paylaşmayı da aşılamalıyız. Belki o zaman ürküten bu çağ daha da anlamlı olmaya başlar.

Özelikle bu son zamanlarda birlik olmaya ihtiyacımız daha da artmış durumda. Amann bana birşey olmasın! Olanda kendi başının çaresine baksın! demeye devam edemeyeceğiz...

Çünkü bu yeni süreç bir olmayı her konuda beraber hareket etmeyi gerektiriyor Hepsinden daha da önemlisi fikrini bile paylaşamayan insanlar var etrafımızda.

Oysa paylaşırsak, bir olursak taptaze  devam eden bu süreçte heryeri bayram yerine çevirebiliriz ...  Umut insan yüreğinin varoluş sebebidir. Umut olalım birbirimize paylaşalım yaşam enerjimizi saklamayı bastırmayı bırakalım.

Yaşam bize verilmiş en mucizevi hediyedir. Bu mucize her sabah yeniden doğar tüm ihtişamıyla. En güzel fikirlerimizi paylaşalım belki de birilerine umut oluruz.

 Belki de o çok yakınımızdakilerin ihtiyacı vardır bizlere.

Haydi o zaman bu mucizevi yaşamı en güzel şekilde dostlukla samimiyetle paylaşmaya...

Şenay yüzbaşıoğlunun söylediği gibi!

Bütün dünya buna inansa, ah bir inansa hayat bayram olsa, İnsanlar el ele tutuşsa birlik olsa, uzansak sonsuza.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Şanlıurfa'da En tatlı müze
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA