Ceylanpınar’da bahar Turnuvası kura çekilişleri yapıldı

Ceylanpınar Belediyesi tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Bahar Turnuvasının kura çekilişi gerçekleştirildi. Toplam 8 grup ve 33 takımdan oluşan turnuvanın ilk müsabakaları 14 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek..

SPOR - 13-03-2022 14:05

Ceylanpınar’da bahar Turnuvası kura çekilişleri yapıldı

Ceylanpınar Belediyesi tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Bahar Turnuvasının kura çekilişi gerçekleştirildi. Toplam 8 grup ve 33 takımdan oluşan turnuvanın ilk müsabakaları 14 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek.
Ceylanpınar Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleşen kura çekim törenine, Belediye Başkanı Haberleri">Başkanı Feyyaz Soylu, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Ergin, Meclis Üyeleri Cuma Barutçu, Ümit Bilgin, Erhan Bayol, İshak Uğur, Aziz Caymaz ve turnuva da yer alan takımların temsilcileri katıldı.
Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Yılın ilk bahar aylarındayız. Arkadaşlarımız ve değerli hocalarımızın da desteğiyle böyle bir turnuvanın gerçekleştirilmesi ilçemiz ve gençlerimiz için güzel bir aktivite olacaktır. Müsabakaya girecek olan tüm arkadaşlarımıza ben şimdiden başarılar diliyorum. Bu müsabakayı başarıyla tamamlayan arkadaşlarımızı da ayrıca şimdiden tebrik ediyorum. Kardeşlik içerisinde bir müsabakanın geçirilmesini diliyor, hayırlı uğurlu olsun inşallah” diye konuştu. Konuşmanın ardından kura çekimiyle eşleşen takımlar belirlendi.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Göbeklitepe Bölgesel Okçuluk Yarışması başladı

Göbeklitepe Bölgesel Okçuluk Yarışması başladı

25-06-2022 - SPOR

Haliliye’de gençlerin adresi yaz spor okulları oluyor

Haliliye’de gençlerin adresi yaz spor okulları oluyor

19-06-2022 - SPOR