23 Nisan Ceylanpınar'da Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 102. yılı Ceylanpınar'da coşkuyla kutlandı.

EĞİTİM - 23-04-2022 13:03

23 Nisan Ceylanpınar'da Coşkuyla Kutlandı

Hükümet konağında İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeydan Kurt’un Atatürk mozolesine çelenk koyma töreniyle başlayan program Şehit Mustafa Katırlı İlkokulunda devam etti. Programa Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran, Kaymakam Refiki Görkem Nalçacı, İlçe Garnizon Komutanı Piyade Üsteğmen Süleyman Hilmi Gültekin, Cumhuriyet Savcısı Fatih Kalaycı, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Uzundağ, Milli Eğitim Müdürü Zeydan Kurt, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasını ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Milli Eğitim Müdürü Zeydan Kurt gerçekleştirdi. Şehit Mustafa Katırlı İlkokulu öğrencilerinin hazırladıkları gösteri ve çeşitli oyunlar büyük ilgi gördü.

23 Nisan programı sonunda şiir, resim ve çeşitli kategoride dereceye giren öğrencilere ödüllerini Cumhuriyet Savcısı Fatih Kalaycı, Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran, Garnizon Komutanı Piyade Üsteğmen Süleyman Hilmi Gültekin ve Kaymakam Refiki Görkem Nalçacı takdim etti.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Ünlü oyuncuya doğum günü sürprizi

Ünlü oyuncuya doğum günü sürprizi

29-06-2022 - EĞİTİM

Urfa'da Atama Bekleyen Öğretmen Adaylarına Müjde

Urfa'da Atama Bekleyen Öğretmen Adaylarına Müjde

27-06-2022 - EĞİTİM