https://www.urfadabugun.com/files/uploads/user/-a33d737d2c.jpeg
Rabia Uyğur

Artık zamanı geldi

12-02-2021 00:17

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamış olduğu milli uzay programı aslına bakarsanız 90'lı yıllarda yapılması gereken Belki de daha önceki yıllarda oluşması gereken milli bir programdı.

Fakat Hani derler ya Zararın neresinden dönersen kardır. Evet biz de zararın büyük bir bölümünden döndük ve inşallah bu saatten sonra Kara geçeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamış oldu milli uzay programı ülkemizdeki büyük beyin Göçünü engelleyecek ve bizleri olarak daha ileri seviyelere daha modern ülkeler seviyesine  çık artacağına inancım tam.

Urfa'da bir monolit bulunduğu söylenmişti ve gökyüzüne bak uzay gör diye bir Tabii vardı üzerinde Göktürk yazısıyla şu ana kadar görmüş olduğum en güzel tanıtım programı tüm dünyanın ilgisini oraya çekebildik.

Tüm dünya uzaydan gelen bir monolit olduğunu ve bunun Dünya dışı varlıklar tarafından gönderildiğine inandı.

Hatta sıradan bir reklam olarak bile düşünüldü hiç kimsenin aklında milli uzay programı gelmedi Oysaki Çok akıllıca düşünülmüş bir tanıtım monolitiydi. Bir defadan geldi ilgileri üstüne çekti bir defadan gizemli bir şekilde ortadan kayboldu Evet işte gerçek bir tanıtım böyle olur.

 milli bir başarı milli bir gurur tam yerine rast geldi Evet bizim için de tam yerine rast geldi. Sayın Cumhurbaşkanımızın Böylesine güzel bir uzay programını açıklaması büyük heyecan uyandırdı

 Amerika'da bile yankıları sürüyor birçok Haber Ajansı Türkiye'nin milli uzay projesi ile ülkedeki beyin göçüne engel olacağını ve aynı zamanda bulunduğu konumda daha ileri seviyelere geleceğinin altını çizdi.

Hani muasır medeniyetler seviyesi diye bir deyim var ya,  işte şimdi o deyimi tamamen gerçekleştirmek için Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde önemli adımı attık.

 onun önderliğinde ülke olarak sadece uzaya değil eski Osmanlı ruhuna yeniden yaşatarak tüm dünyaya inşallah Barış Huzur ve en önemlisi Adalet getiren yeni bir Osmanlı Türkiye'si olmayı Sayın Cumhurbaşkanımız da birlikte bize nasip etmesini diliyorum Allah'tan.

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI Lütfen gençlerimizi uyuşturucu batağında kurtaralım Urfa turizmi Elleri Öpülesi Şehit Annelerinin Anneler Günü Kutlu Olsun Haydi, millet aşıya Türkiye ’siz bölgede adım atılamıyor Buda Paşa mı? Şimdi Sıra Kızlara İstihdamda M.Ö   M.S 8 Mart Geçti Gitti Yeni rehavet olmasın Özür kapatıyor mu? Bu kadar kolay mı? Şanlıurfa’ya ihanet mi? Elinize Sağlık Elinize Sağlık Ülkeme yararlı bir birey olmak istiyorum Tarım işçilerinin sorunu ne zaman son bulacak Mevsimlik tarım işçilerinin kaderi değişecek mi? Seçime Giderken! Türkiye’de çocuk işçilik sorunu Gazeteciler sahipsiz 31 Mayıs Sigarasız bir dünya Cumhurbaşkanı adayları sosyal medyada ne konuşuluyor RAMAZAN’DA GÖNÜLLÜLÜK İsrail katliam yapmaya devam ediyor Tüm Anneler günü kutlu olsun 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN Mevsimlik Tarım İşçileri Zorlu Yolculuğunda DEVİZ KURLARINDA YÜKSELİŞ NERYE KADAR Mevsimlik tarım işçilerinin kaderi değişecek mi? Ortadoğu kaynıyor Tarihte Urfa’da Aşiret kuvvetleri Milletinin huzur ve asayişi için 173 yıldır Urfa Cemiyetin Kuruluşu Sivas’ta Heyet KURTULUŞ SAVAŞINDA URFA Uygarlığın Doğduğu Şehir Urfa 11 NİSAN 1920 Şanlıurfa Türkiye ve batı arasında soğuk savaş Türkiye ve batı arasında soğuk savaş Çocuk işçi sayısı 2 milyona yaklaştı 5’yılda 580 işçi kadın hayatını kaybetti ÇADIRLARDA KADIN OLMANIN ZORLUĞU TARİHTEN URFA Urfa’da Hamdanilern Döneminde Neler Oldu URFA’DA EMEVİLER DEVRİ DÖNEMİ İdris Peygamberin Urfa tarihi 8 Mart, Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun? Kadına karşı şiddet insanlığa ihanettir 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE Şanlıurfa'nın en büyük sorunu "Madde Bağımlısı Gençler" Çalışanlar kariyer yolunda fedakâr davranıyor Şanlıurfa’da Kentsel Dönüşüm Kadın olmak zordur