https://www.urfadabugun.com/files/uploads/user/-a33d737d2c.jpeg
Rabia Uyğur

Bu kadar kolay mı?

17-02-2021 13:06

Dile kolay 13 can kaybı ve bu kayıplarla beraber 13 ailenin ocağına düşen yas. Affedilmeyen Kul hakkının hangisi olduğunu biliyor musunuz? affedilmeyen kul hakkı Yüce Allah'ın yaratmış olduğu bir canı başka birisinin alması. Işte affedilmeyen kul hakkı bu.

Ölümün olduğunu bile bile dünyevi menfaatler için nasıl olurda bu insanlara kıya bildiniz? Üstelik savunmasız.

 İşte bu nedenledir ki herkes Terör örgütlerini eylemlerinden dolayı nefretle kınıyor. Bu şekilde hareket eden hiçbir terör örgütü hiçbir zaman bir toplumu veya bir milleti temsil edemez.

Toplumlar terörle yönetilemez.

 Hani İstiklal şairi büyük üstad Mehmet Akif Ersoy'un dizelerinde söylediği gibi "Yıkmak yapmak kadar insana zevk mi verir? Emin ol bunu en sıradan insan bile becerir."

Evet bu caniler bu dünyada İstedikleri kadar yaptıklarıyla övünsünler.  Fakat unutmasınlar ki, hesabın büyüğünü mahşerde mutlaka verecekler ve o 13 can Bunun hesabını mutlaka Yüce Allah katında alacaktır.

Bu dünyada bir şeyi çok iyi bilsinler, Karşıların da öyle bir millet var ki asla ne dinini ne milleti ne ne de vatanını kesinlikle ve kesinlikle şer güçlere bırakmayacaktır.

Yüce Allah 13 cana rahmetiyle muamele etsin milletimizin başı sağ olsun  asla kanları yerde kalmayacaktır

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI Lütfen gençlerimizi uyuşturucu batağında kurtaralım Urfa turizmi Elleri Öpülesi Şehit Annelerinin Anneler Günü Kutlu Olsun Haydi, millet aşıya Türkiye ’siz bölgede adım atılamıyor Buda Paşa mı? Şimdi Sıra Kızlara İstihdamda M.Ö   M.S 8 Mart Geçti Gitti Yeni rehavet olmasın Özür kapatıyor mu? Artık zamanı geldi Şanlıurfa’ya ihanet mi? Elinize Sağlık Elinize Sağlık Ülkeme yararlı bir birey olmak istiyorum Tarım işçilerinin sorunu ne zaman son bulacak Mevsimlik tarım işçilerinin kaderi değişecek mi? Seçime Giderken! Türkiye’de çocuk işçilik sorunu Gazeteciler sahipsiz 31 Mayıs Sigarasız bir dünya Cumhurbaşkanı adayları sosyal medyada ne konuşuluyor RAMAZAN’DA GÖNÜLLÜLÜK İsrail katliam yapmaya devam ediyor Tüm Anneler günü kutlu olsun 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN Mevsimlik Tarım İşçileri Zorlu Yolculuğunda DEVİZ KURLARINDA YÜKSELİŞ NERYE KADAR Mevsimlik tarım işçilerinin kaderi değişecek mi? Ortadoğu kaynıyor Tarihte Urfa’da Aşiret kuvvetleri Milletinin huzur ve asayişi için 173 yıldır Urfa Cemiyetin Kuruluşu Sivas’ta Heyet KURTULUŞ SAVAŞINDA URFA Uygarlığın Doğduğu Şehir Urfa 11 NİSAN 1920 Şanlıurfa Türkiye ve batı arasında soğuk savaş Türkiye ve batı arasında soğuk savaş Çocuk işçi sayısı 2 milyona yaklaştı 5’yılda 580 işçi kadın hayatını kaybetti ÇADIRLARDA KADIN OLMANIN ZORLUĞU TARİHTEN URFA Urfa’da Hamdanilern Döneminde Neler Oldu URFA’DA EMEVİLER DEVRİ DÖNEMİ İdris Peygamberin Urfa tarihi 8 Mart, Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun? Kadına karşı şiddet insanlığa ihanettir 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE Şanlıurfa'nın en büyük sorunu "Madde Bağımlısı Gençler" Çalışanlar kariyer yolunda fedakâr davranıyor Şanlıurfa’da Kentsel Dönüşüm Kadın olmak zordur