https://www.urfadabugun.com/files/uploads/user/-9de8d165ba1b6ef15ee0.jpg
Mustafa Mızrak

ÇAĞIMIZ HİTLERİNE DUR DENİLMELİ

24-06-2016 12:30

Kime ne zaman nerede denk geleceği bilinmeyen kurşunlar, gülüşleri susturmamalı, halkı düşman edenler DEŞİFRE EDİLMELİDİR.

Demokratik uygarlığın temel hak ve özgürlüklerin yaşama geçmesinin önündeki engeller KALDIRILMALIDIR.

Her türlü oyun kurucularının kol gezdiği sisli puslu siyasal atmosferde, karanlık kavşaklar özgürlük FENERLERİYLE AYDINLATILMALIDIR. Ellerinde gencecik ceylanların kanı bulunan KATİLLER YARĞILANMALIDIR.

BASKI VE ÖLÜMLERE MEYDAN OKUNMALI,

Her toplum ve katmanın kendi özgünlükleriyle yaşanabilir bir ortama kavuşması için hedefler belirlenmeli ÖTEKİLEŞTİRME YOK EDİLMELİDİR.

Asalak yaşamayı ve sömürmeyi bir yaşam biçimi olarak savunan, din ve mezhep maskesiyle, sömürü fabrikası kuranların İŞ YERLERİ KAPATILMALIDIR.

Geçmişten günümüze birçok facianın temelinde “Mezhep Kavgaları” vardır

Ülkeleri temelinden sarsan ve çok uzun bir süreci kapsayan MEZHEP KAVĞALARINA SON VERİLMELİDİR.

 

 

Ezilenlerin yanında durulmalı ikiyüzlü burjuva siyasetinden VAZ GEÇİLMELİDİR. Sömürüyü sosla yarak sunan, birbirilerine karşıtmış gibi görünüp farklı maskelerle siyaset sahnesinde yer alan burjuva siyasetçilerinin MASKELERİ DÜŞÜRÜLMELİDİR.

 

 

Mezhepler çağ dışı davranmayıp birbirlerine saygı duymamalı, birbirlerini acımasızca, adeta vahşice KATLETMEMELİDİR.

İktidar ve güç uğruna insanları katleden ve onlara sessiz kalan ÇAĞIMIZ HİTLERİNE DUR DENİLMELİDİR.

Onlar sağır, onlar kör, onların gözünü iktidar ve güç şehveti bürümüştür.

Susulmamalı barışçıl MÜCADELELER ÇOĞALTILMALIDIR.

 

 

Katliamlarla eline kan bulaşanlardan HESAP SORULMALIDIR.

Mazlumların üzerinden siyasal rant devşirmekten el geçilmeli,

siyasetini asimile üzerine inşa edenlerin politikaları BAŞLARINA YIKILMALIDIR.

Yaşananlardan ders çıkarmak yerine bu memleketi TALAN EDENLERDEN HESAP SORULMALIDIR.

Günün her saniyesinde, binlerce kere, demokrasinin "D" harfini bile tanımlamadan demokrasi ve demokratikleşmeden bahsedenlerin gerçek yüzleri ORTAYA ÇIKARILMALIDIR.

 

 

İnançlar adına, sol ve solculuk adına halkların varlığının es geçilmesine SON VERİLMELİDİR.

Ulusal değerlerimizdeki çok renkliliğin önü açılmalı, ulusal çıkarlarımıza faydası olmayan çok sayıda yönelimlerin ÖNÜNE GEÇİLMELİDİR.

SEVGİYLE KALIN ÇÜNKÜ SEVGİNİZ YOKSA İÇİ BOŞ ÇINLAYAN BİR BAKIR KAPTAN FARKINIZ OLMAYACAKTIR.

 

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI SAADETİ YAŞAMAK TUTKU İNANÇ YASASI HAMDET İÇTENLİKLE   YARATICIDIR SADECE TANRIDIR TUTSAKSINIZ BAŞI BOŞ İDDİA MUTLULUĞUN ÇOCUK HALİ  DOĞA ÖLGÜR OLMADIKÇA İNSAN TUTSAKTIR BİR POTADA ERİTMEK TRAFİK  BİLİNÇSİZLİĞİ TRAFİK BİLİNÇSİZLİĞİ CEHALETİN ŞİFRESİ BİR ORGAN BİR HAYAT EGİTİM TÜM ENGELLERİ AŞAR ÖFKE RÜZĞARI SİYASET VE AHLAK 2 AYDIN İNSAN BEN SUÇLUYUM HAKİM BEY AHLAK YASASI AH ŞU SOSYAL MEDYA VARYA ADI EGO SOYADI OGE YÜKÜNÜ AGIR YOLUNU IRAK ETME YATSIYA KADAR YANAN MUM YAPILAN YARDIM REKLAM EDİLİYORSA TEFECİLİKTİR VİCDAN VE AHLAK TALİHSİZ ŞEHİR MERSİN ŞÜKRETMENİN MUCİZEYİ HUZURU POPÜLİZM SONRASI YALNIZLIK KOBİLER VE LOBİLER KENDİNİ YÖNETMEK ( 3 ) KENDİNİ YÖNETMEK ( 2 ) KABUS İBLİSİN DOĞASI HEM OKUDUM HEMİDE YAZDIM EVRENSEL İNSANLIK ÇINĞIRAKLI YILAN BİR SÖMÜRÜ MEKANİZMASI MODA BENİM YALANIM SENİN DOĞRULARINI DÖVER KABUS İBLİSİN DOĞASI ÖNCE BEN ÇİÇEKLERDE KONUŞUR BÖGRÜNE ZUMZUK VURMAK BÖGRÜNE ZUMZUK VURMAK ISLAK MENDİL ÇIKTI HALAY BOZULDU SİYASETİN AKIL OYUNLARI ÇOCUKLUK VE GELİNLİK GÖÇLER SORUNU HÜZÜNBAZ YER YÜZÜNDEN NOTLAR HARDAL TOHUMU MUSTAFA MIZRAK KİMDİR İNSAN İNSANA İYİ GELİR OYSA FACEBOOK’DA BEŞBİN ARKADAŞI VARDI İŞTE BU NEDENLE GİDİN / SONSUZ YAŞAMI PAYLAŞIN DUYGUSAL KÖLELİK / DÜŞÜNCESEL DEVRİM BİLİM PROBLEM OLUŞTURUR / SEVGİ ÇÖZER HUKUK ŞOVALYELERİ HER SİSTEM KENDİNE UYGUN LİDERLER DOĞURUR ASIRLARDIR BİLİNEMEYEN SIR DEMOKRASİ SOSYALİZME GİDEN YOLDUR KARANLIK GÜÇLER / SÖZDE SOL PARTİLER KURTARIN DİLİNİZİ ISIRĞAN OTLARINDAN SEVGİ VE ÖZGÜRLÜK KARA KARA KARTALLAR KARAMSARLIK RUHU KALBİMİ KEDİLERE VERMİŞLER DEDE KORKMA REKLAM TANITIR KAZANDIRIR DÜNYA KADINLA GÜZELDİR DEMİR KALP. MUSA’NIN ASASI SEVGİ VE GÜNEŞ AYDIN İNSAN LOBİ SOSYAL MEDYA RAST GELE KAN KOKUYOR ÇİÇEKLER DEVE VE İĞNE DELİGİ TERÖR PROFESÖR PİTT DEĞİŞİM EZOP’UN ÖVKÜSÜ BAŞKA PENCERE MEMLEKET BÖYLE OLMAMALIYDI MUTLULUĞUN SIRRI COP MU JOP MU ? ÖNCE MERTEK SONRA ÇÖP SEVGİ KUTSALDIR KEDİLER VE KÖPEKLER DÜMBELEK BASIN BAYRAM ETMELİ Ortadoğu’da hiç dinmeyen ateş