https://www.urfadabugun.com/files/uploads/user/-9de8d165ba1b6ef15ee0.jpg
Mustafa Mızrak

KARANLIK GÜÇLER / SÖZDE SOL PARTİLER

01-07-2016 23:34

Karanlık güçlerle karşı karşıya Kalan Türkiye Halkları yönetime karşı tavır gösterememektedir.Son yıllarda tüm kesimleri anlaşılmaz bir korku almış durumda.İşçi, memur, hizmetli sınıfları, her türlü oyun denenerek, direnci kırılmakta, tüm medya araçları tek merkezden kullanılarak, yoğun yanlı propaganda yapılmakta, hayatın her alanında gözle görülen su istimaller, peşkeş çekmeler, hortumlamalar olağan hale getirilmektedir.

 

HALKLAR KORKU İÇİNDEDİR. KENDİLERİNİ ÖZGÜR KILACAK GERÇEKLERİ DAHİ SÖYLEMEKTEN ÇEKİNİR DURUMA GETİRİLMİŞTİR.

 

 

Türkiye ekonomisi, turizm ve yan kollarında dibe vurdu, inşaat sanayi tıkandı, ihracat önemli oranda geriledi, bunların yeri ne ile dolduruluyor çalınan petrolle mi.Hukuk diye bir kuram ve anlayış kalmamış bir partinin kontrolünde, dünya standartlarına uymayan bir gelişme yaşanmaktadır.

Haber alma, haber yayma, gazete ve medyanın kuşa çevrildiği, merkezden yayınları durdurulan faşist bir politikanın egemenliği açık ve net görülmektedir.

 

Hiçbir zaman sol olamayan içinde solcu olduğu iddia edilen bazı partiler padişahçı çizgiye oturdu. Kendisine solcuyum diyenler ya netleşirler veya orada tutuculuk içinde çürürler.Bu arada yeni hükümet programı açıklandı; ufak tefek vaatler dışında bir şey yok, bunlarda yarın yapılmayacak olanlardır.

Solcuyum diyen BAZI PARTİLER eğer solcu olduğunu ispatlamak istiyorsa, Bu gerici iktidarı alaşağı edip demokratik bir ittifak kurmaya çalışır, alternatifini hazırlarlar.

 

 

BAZI PARTİLER önümüzdeki süreçte sorgulayan, araştıran, demokrat ve aydınlar, saflarını belirlemelidir. Şu andan itibaren gidişi rayına oturtmak bile, binlerce insanın ölmesi anlamına gelir. Milyarlarca değer kaybı, yıllarca geriye gidiş demektir. Tek kazanan KARANLIK GÜÇLER ve onun uluslararası ortaklarıdır.

Türkiye emekçi halkı her geçen gün fakirleşmekte, iş kazalarında, trafikte, askerde, üretim yerlerindeki sağlıksız koşullarda ölmektedir. Ahlaki sapkınlık alabildiğine gelişmekte, tüm kültür değerleri bitirilmekte, onun yerine KARANLIK DÜŞÜNCELER GETİRİLMEKTEDİR. Sistem, parti devleti aracılığıyla gericileştirilmiştir.SEVGİYLE KALIN ÇÜNKÜ SEVGİNİZ YOKSA İÇİ BOŞ ÇINLAYAN BİR BAKIR KAPTAN FARKINIZ OLMAYACAKTIR.

 
Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI SAADETİ YAŞAMAK TUTKU İNANÇ YASASI HAMDET İÇTENLİKLE   YARATICIDIR SADECE TANRIDIR TUTSAKSINIZ BAŞI BOŞ İDDİA MUTLULUĞUN ÇOCUK HALİ  DOĞA ÖLGÜR OLMADIKÇA İNSAN TUTSAKTIR BİR POTADA ERİTMEK TRAFİK  BİLİNÇSİZLİĞİ TRAFİK BİLİNÇSİZLİĞİ CEHALETİN ŞİFRESİ BİR ORGAN BİR HAYAT EGİTİM TÜM ENGELLERİ AŞAR ÖFKE RÜZĞARI SİYASET VE AHLAK 2 AYDIN İNSAN BEN SUÇLUYUM HAKİM BEY AHLAK YASASI AH ŞU SOSYAL MEDYA VARYA ADI EGO SOYADI OGE YÜKÜNÜ AGIR YOLUNU IRAK ETME YATSIYA KADAR YANAN MUM YAPILAN YARDIM REKLAM EDİLİYORSA TEFECİLİKTİR VİCDAN VE AHLAK TALİHSİZ ŞEHİR MERSİN ŞÜKRETMENİN MUCİZEYİ HUZURU POPÜLİZM SONRASI YALNIZLIK KOBİLER VE LOBİLER KENDİNİ YÖNETMEK ( 3 ) KENDİNİ YÖNETMEK ( 2 ) KABUS İBLİSİN DOĞASI HEM OKUDUM HEMİDE YAZDIM EVRENSEL İNSANLIK ÇINĞIRAKLI YILAN BİR SÖMÜRÜ MEKANİZMASI MODA BENİM YALANIM SENİN DOĞRULARINI DÖVER KABUS İBLİSİN DOĞASI ÖNCE BEN ÇİÇEKLERDE KONUŞUR BÖGRÜNE ZUMZUK VURMAK BÖGRÜNE ZUMZUK VURMAK ISLAK MENDİL ÇIKTI HALAY BOZULDU SİYASETİN AKIL OYUNLARI ÇOCUKLUK VE GELİNLİK GÖÇLER SORUNU HÜZÜNBAZ YER YÜZÜNDEN NOTLAR HARDAL TOHUMU MUSTAFA MIZRAK KİMDİR İNSAN İNSANA İYİ GELİR OYSA FACEBOOK’DA BEŞBİN ARKADAŞI VARDI İŞTE BU NEDENLE GİDİN / SONSUZ YAŞAMI PAYLAŞIN DUYGUSAL KÖLELİK / DÜŞÜNCESEL DEVRİM BİLİM PROBLEM OLUŞTURUR / SEVGİ ÇÖZER HUKUK ŞOVALYELERİ HER SİSTEM KENDİNE UYGUN LİDERLER DOĞURUR ASIRLARDIR BİLİNEMEYEN SIR DEMOKRASİ SOSYALİZME GİDEN YOLDUR ÇAĞIMIZ HİTLERİNE DUR DENİLMELİ KURTARIN DİLİNİZİ ISIRĞAN OTLARINDAN SEVGİ VE ÖZGÜRLÜK KARA KARA KARTALLAR KARAMSARLIK RUHU KALBİMİ KEDİLERE VERMİŞLER DEDE KORKMA REKLAM TANITIR KAZANDIRIR DÜNYA KADINLA GÜZELDİR DEMİR KALP. MUSA’NIN ASASI SEVGİ VE GÜNEŞ AYDIN İNSAN LOBİ SOSYAL MEDYA RAST GELE KAN KOKUYOR ÇİÇEKLER DEVE VE İĞNE DELİGİ TERÖR PROFESÖR PİTT DEĞİŞİM EZOP’UN ÖVKÜSÜ BAŞKA PENCERE MEMLEKET BÖYLE OLMAMALIYDI MUTLULUĞUN SIRRI COP MU JOP MU ? ÖNCE MERTEK SONRA ÇÖP SEVGİ KUTSALDIR KEDİLER VE KÖPEKLER DÜMBELEK BASIN BAYRAM ETMELİ Ortadoğu’da hiç dinmeyen ateş