TURİZM
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

İstanbul Florya'da korkunç cinayet!

Florya'da eski ortaklar buluşup yemek yedi, konuşma kavgaya dönüşünce ortalık kan gölüne döndü.

İstanbul Florya'da korkunç cinayet!

İstanbul'da akıl almaz cinayet! İki işadamı Florya'da bir restoranda buluştu, alacak verecek kavgasında silahlar konuştu. Eski ortağına kurşun yağdıran A.S, matbaacı C.B.'yi öldürdü ardından da intihar etti.

Florya'da eski iki ortağın kavgası kanlı bitti. Olay, Florya'da bir restorantta meydana geldi. Restouranta gelen 3 işadamı, birlikte yemek yedi. Yaklaşık 2 saat sonra şahıslardan birisi telefon konuşması yaptı. Şahıs daha sonra ayağa kalkarak diğer 2 kişiye ateş açtı. Olayda şahıslardan birisi öldü birisi de yaralandı. Olayın ardından ateş açan şahıs silahı kafasına dayadı. Şahsın şoförü engel olmaya çalıştı.

İddiaya göre; Enver E., Cüneyt Bulum, Ayhan Soylu ve ismi öğrenilemeyen bir kişi Florya'da restorana gelerek yemek yedi. Yemek sırasında ismi öğrenilemeyen şahsın restorandan ayrılmasının ardından ortak oldukları öğrenilen 3 iş adamından Enver E., belindeki silahını çıkararak Bulum ve Soylu'ya ateş açtı. Enver E., daha sonra silahı başına dayayarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, silahlı saldırıyla ilgili çalışma başlatırken Bulum olay yerinde hayatını kaybetti. Ayhan Soylu, Yeşilköy'deki İnternational Hospital'e, Enver E. ise ağır yaralı olarak Çapa Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

Enver E. ve Soylu'nun hayati tehlikelerinin devam ettiği bildirilirken, olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

İstanbul Florya'da korkunç cinayet!

kaynak:f5haber.com