GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-11-2022 18:28

FEHİME ÇOBAN AVCI İYİ PARTİ’YE KATILDI

FEHİME ÇOBAN AVCI İYİ PARTİ’YE KATILDI

FEHİME ÇOBAN AVCI İYİ PARTİ’YE KATILDI

Yİ Parti’ye son dönemlerde katılımlar devam ediyor. Son olarak önceki dönem Bakanlarından Ahmet Eşref Fakıbaba’da partisinden ve milletvekilliğinden istifa ederek İYİ Parti’ye katılmıştı. Bugün ise Mali Müşavir, Bilirkişi ve İnsanı Fehime ÇOBAN AVCI İYİ Parti rozetini taktı.

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında gerçekleşen katılımda Fehime ÇOBAN AVCI, parti rozetini İl Başkanı Fedai ÇAKMAKLI’dan aldı. Başkan ÇAKMAKLI şunları belirtti: “Biz İYİ Parti olarak ülkemizin her anlamda toparlanması, adalet mekanizmasının oluşturulması, ekonomik kalkınmanın sağlanması için hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elbette bu işlerin başarılması bir ekip işine bağlıdır. Ülke genelinde olduğu gibi partimize her geçen gün bireysel ve kitlesel katılımlar olmaktadır. Bugün de İl Başkanlığımızda parti rozetini taktığımız Şanlıurfa’da daha evvel de siyaset ile iştigal etmiş Mali Müşavir, Bilirkişi ve İş insanı Fehime ÇOBAN AVCI partimize katılarak bizlere destek olmuştur. Kendisine aramıza hoş geldiniz diyerek, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

İYİ Parti ailesine katılan Fehime ÇOBAN AVCI ise şunları kaydetti: “Her şeyden ziyade İYİ olacağına inandığım için buradayım. Ülkemizin çok ciddi manada bir değişime ihtiyacı var. Değişimlerin temeli de kadınlar eli ile olur. Bir kadın olarak, kadın bir genel başkan ile birlikte yol yürümek, katkı sunmak benim için ciddi bir mutluluk kaynağıdır. Demokrasi’ye söz de, lafta ve isimde değil, öz de inanmış biri olarak bu demokratik ortamda saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde başta şehrimize ve genel de ise ülkemize hizmet etmek için ben de milletin bizi çağırdığına inananlardanım” dedi. 

AdminAdmin