GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-08-2023 10:30

Migros One Kitchen, yıl sonunda 60 mutfağa ulaşmayı amaçlıyor

Migros One Kitchen Genel Müdürü Sinan Akdal: "Yıl sonunda İstanbul'un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa, Edirne, Eskişehir öncelikli olmak üzere diğer şehirlerde de tüketicilerimizle buluşmak üzere 60 mutfağa ulaşmayı hedefliyoruz"

Migros One Kitchen, yıl sonunda 60 mutfağa ulaşmayı amaçlıyor

İSTANBUL (AA) - Migros One Kitchen, hızla büyüyen mutfak yolculuğunu yepyeni konseptlerle destekleyerek yıl sonunda 60 mutfağa ulaşmayı planlıyor.

Migros açıklamasına göre, 2022'de kurulan Migros One Kitchen, sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Büyümesinde Migros'un sahip olduğu fiziksel mağaza, lojistik ve satın alma gücünü arkasına alan Migros One Kitchen, Let's Salad, Bowl & More, Salad Town, Envai Karaköy Lokantası Makarna Company ve Co Burger başta olmak üzere 10'dan fazla yeme-içme markasıyla bulut mutfak konseptinde paket servis olarak hizmet sunmayı sürdürüyor.

Paket servis siparişleri Migros Yemek ve tüm online yemek platformları üzerinden kolaylıkla verilebiliyor. Migros geçen yaz aylarında hayata geçirdiği dünyada ilk olan deniz üstü bulut mutfak konsepti ile de benzersiz bir deneyim sunuyor.

Migros One Kitchen ayrıca paket ve self servis hizmetinin bir arada sunulduğu hibrit konsepti ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. İlk olarak İstanbul Ataşehir'deki MMM Migros mağazasında açılan Hibrit konsept, sushi, salata, bowl ve tatlı çeşitlerini içeren zengin menüsünü, self servis olarak Migros kalitesi ve uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

Ayrıca kahve kategorisindeki markası Joe & Co'yu da ilk kez bu konsept ile müşterilerin beğenisine sunuyor.

- "Bulut mutfak büyümesini inovasyon ve teknolojiyi merkeze alarak geliştiriyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Migros One Kitchen Genel Müdürü Sinan Akdal, lezzet çeşitliliğini daha da arttırıp Türkiye'nin en hızlı büyüyen yeme-içme markalarına sahip olmayı hedeflediklerini belirtti.

Akdal, Migros One Kitchen olarak, hamburgerden salataya, sushiden ev yemeklerine, pizzadan makarnaya, tatlı ve kahve çeşitlerine kadar birçok seçeneği Migros kalitesi ve uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturduklarını aktararak, şu ifadeleri kullandı:

"Paket ve self servis hizmetini bir arada sunduğumuz yeni hibrit konseptimizin yanı sıra sadece paket servis hizmeti sunduğumuz bulut mutfak büyümesini de inovasyon ve teknolojiyi merkeze alarak geliştiriyoruz. Ayrıca bu büyümeyi destekleyen, gıda üretimi alanında güçlü bir şirkete de yatırım yaptık. Yıl sonunda İstanbul'un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa, Edirne, Eskişehir öncelikli olmak üzere diğer şehirlerde de tüketicilerimizle buluşmak üzere 60 mutfağa ulaşmayı hedefliyoruz."

ibrahim uyguribrahim uygur