GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2023 18:40

İyi parti Şanlıurfa il başkanı belli oldu

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçilen Sadık Köroğlu’nun yönetiminde 104 isim yer aldı.

İyi parti Şanlıurfa il başkanı belli oldu

İyi parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçilen Sadık Köroğlu’nun yönetiminde 104 isim yer aldı.

İYİ Parti’nin Şanlıurfa 2. Olağan Kongresi, Genel Başkan Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşti. Milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Fedai Çakmaklı’nın yerine İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Sadık Köroğlu seçildi.

 

Köroğlu’nun yeni yönetiminde 104 isim yer aldı.

 

Köroğlu’nun listesindeki isimler şunlar:

 

İYİ PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANI MEHMET SADIK KÖROĞLU

 

İL YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE

 

1-MEHMET SADIK KÖROĞLU

 

2-AHMET HAKKI NARIN

 

3-SEDAT SEYMEN

 

4-MEHMET YAŞAR ASLAN

 

5-NECMI HEKIMOGLU

 

6-ÖMER YILAN

 

7-ZUBEYDE BENAN KARAKOYUNLU

 

8-ÖZLEM AVAYDIN

 

9 MEHMET ASILTURK

 

10-FERHAT ASLAN

 

11-İBRAHIM HALIL VILDIRIM

 

12 MURAT BAYTAK

 

13-HASAN ÇAKMAKLI

 

14-HUSEYIN YAŞAR

 

15 ABDULLAH ORUÇ

 

16-CUMA OKKE

 

 17-MEHMET ÇIÇEK

 

18-DILEK NAGIHAN DOĞAN

 

19-MEHMET SALIH ÇAKMAK

 

20-HASAN TAHSIN GERGELI

 

21 EMIN CIFTCI

 

22 ALI ÇATIR

 

23-ÖMER ÇELIK

 

24-ABDURRAHMAN KOCURGAN

 

25-MEHMET YASAR KAYA

 

26-HACI IBRAHIM IKIKARDES

 

27-YUSUF CELIK

 

28-SEYDA DEMIR

 

29-BEDIR KARAGOZLU

 

30-VELIZ TURMAK

 

31-CIHAT ÇAKMAKLI

 

32-MEHMET OZKAVA

 

33-NIHAL BEREKET

 

34-0SMAN DELEN

 

35-HUSEYIN SAT

 

36-SADIK SUNAY

 

37-PINAR ONCEL

 

38-KEMAL AKSOY

 

39-UBEYIT KIRBOGA

 

40-EMIN TOPRAK

 

41-BEKIR FIRAT

 

42-DEVLET TURGUT

 

43-AYDIN BAYNAZ

 

44-HAMZA GUNDO

 

45-FUAT YOKSEL

 

46-ABDULKADIR AYHAN

 

47-HALIL BATURAY

 

 48-RESAT BAYDAR

 

49-FEHIME ÇOBAN AVEI

 

50-DAVUT NASIROGLU

 

51-YUSUF UMA

 

52 AHMET ALMAZ

 

53-RESAT KARAGÖZLÜ

 

54-BURHAN KAYA

 

55-NECMETTIN SARI

 

56-HALIL GOKTAS

 

57-IBRAHIM AYTAR

 

58-ABDULKADIR BELIT

 

59-MEHMET SUT

 

60-BOZAN ASLAN

 

61-ABDULHAKIM AYHAN

 

62-ISMAIL KIZILELMA

 

63-EMINE BADILLI

 

DİSİPLİN KURULU

 

1-GALIP ÇATIR

 

2-MUSTAFA TOK

 

3-FEVZI UNDUÇ

 

4-MEHMET TAN

 

5-EKREM AKTAR

 

6-FIRDEVS ALMAS

 

7-BUSRA MALAOGLU

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE

 

8-MUSTAFA ÖZKAYA

 

9-IZETTIN ASILSOYEU

 

10-EYUP SABRI MIZRAK

 

11-HALIL AKBAYIR

 

12-SEHNAZ OLUK

 

13-EMINE ALMAS

 

14-ISMET YUKSEL

 

15 EMINE DOGAN

 

16-HATICE ASLAN

 

17-AHMET ALTIN

 

18-UMIT GUNBAY

 

1S-MEHMET BADILUOGLU

 

20-HUSEYIN ÇAKMAKLI

 

21-AHMET CICEK

 

7-MAHMUT URLUK

 

8-HAMDI DIRIER

 

9-IBRAHIM HALIL BADILLI

 

1-MEHMET FATIH AKTAR

 

2.UGUR OKAN BUCAK

 

3-RESIT KIRKPINAR

 

İL DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYE

 

4-UTMAN HAN

 

5 MEHMET YILDIRIM

 

6 AZIZ TATL

 

IL DISIPLIN KURULU YEDEK ÜYE

 

4-MERAL BUKET BAYTAK

 

5-SUAT RAGBETU

 

ÜST KURUL DELEGELERİ YEDEK ÜYE

 

1-20BEYDE BENAN KARAKOYUNLU

 

2 MURAT BAYTAK

 

1-MEHMET HANIFI DEMIREAS

 

2-SAKINE YASEMİN SEYMEN

 

3-AZIZE NARIN

 

ÜST KURUL DELEGELERI ASIL UYE

 

1-MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI

 

2-MEHMET SADIK KOROGLU

 

3-SEDAT SEYMEN

 

4-AHMET HAKKI NARIN

AdminAdmin