GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2023 12:00

QUA Granite’e İletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü

QUA Granite Dijital Kanallar Müdürü Seçkin Çağrıcı: "Altın Çekül, bizim için oldukça kıymetli bir platform. 'Yapının Oscarları' olarak da bilinen bu değerli ödülü bizlere layık gören jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz"

QUA Granite’e İletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü

İSTANBUL (AA) - QUA Granite, Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri'nde "sahibinden.com Hedefleme & Viral Reklam Kampanyaları" projesi ile "iletişim ve pazarlama" kategorisinde Teşvik Ödülü'ne layık görüldü.

QUA Granite açıklamasına göre, "yapıda yenilikçi ürün", "fikir" ve "iletişim-pazarlama" olmak üzere 3 ana kategoride sahiplerini bulan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde İletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü’nü kazanan Türkiye’nin teknik granit üreticilerinden QUA Granite, yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarına devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen QUA Granite Dijital Kanallar Müdürü Seçkin Çağrıcı, sahibinden.com internet sitesi üzerinde daha önce hiç uygulanmamış bir hedef kitle çalışması ile reklam kampanyalarını yayınlandıklarını hatırlatarak, şunları kaydetti:

"Bu yıl 50'ncisi düzenlenen Altın Çekül Ödülleri’nde birçok ilki barındıran bu projemizle ödül almak bizi mutlu etti. Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ürün ödülü olma unvanını taşıyan ve günümüzde de sektörümüzün en önemli etkinliklerinden biri olan Altın Çekül, bizim için oldukça kıymetli bir platform. 'Yapının Oscarları' olarak da bilinen bu değerli ödülü bizlere layık gören jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu başarının arkasında özverili bir şekilde emek harcayan tüm çalışma arkadaşlarıma ise şükranlarımı sunuyorum. Yenilikçi çalışmalarımızla fark yaratmaya devam edeceğiz."

Ödül töreni sonrasında, ödül alan ürünler Altın Çekül Ödülleri Sergisi açılışında tüm davetlilerin beğenisine sunuldu. Altın Çekül'ün internet sitesinden de ödül alan ürünler ve projeler incelenebiliyor.

AdminAdmin